left HOMEPAGE WESTOEK.BE KBC.BE MAES.BE
DJ'S | FOTO'S | INFO | WIE ZIJN WE | CONTACT | LINKS | PLAY & WIN
DE KERN | NIEUWSBRIEF

DE KERNGROEP

Een vraag, een opmerking of een suggestie ? Wil je meewerken of gewoon effe uitroepen hoe goed of slecht je iets vond ? Laat ’t achter in onze Facebook!

Find us on facebook

Of stuur een e-mail naar info@walpurgisnacht.be en wij antwoorden zo spoedig mogelijk!

De WPN-kern 2008 organisatie bestaat uit volgende gepassioneerde medewerkers:

Bram Degrieck
bram@walpurgisnacht.be
gsm 0479 296 896
Elke Degrieck
elke@walpurgisnacht.be
gsm 0496 769 295
Geert Debeerst
geert@walpurgisnacht.be
gsm 0494 560 460
Hans Breem
hans@walpurgisnacht.be
gsm 0477 218 509
Hilde Mortier
hilde@walpurgisnacht.be
gsm 0473 961 449
Jeroen Degrieck
jeroen@walpurgisnacht.be
gsm 0475 869 798
Nele Vanderheyde
nele@walpurgisnacht.be
gsm 0496 798 996
Pieter Mackelbergh
pieter@walpurgisnacht.be
gsm 0477 171 497
Rik Breem
rik@walpurgisnacht.be
gsm 0475 482 173